Hakkımızda

Üni Gayrimenkul 2015 yılından bu güne, Bahçeşehir Ispartakule bölgesinde emlak sektöründe faaliyet göstermekte olup kurumsal yapısı ve profesyonel gayrimenkul hizmet anlayışıyla yapacağınız yatırımlarda sizleri hayalinizdeki gayrimenkule ulaştırmayı hedeflemektedir.

Piyasa koşullarını yakından takip ederek, güncel kira kanunlarıyla gayrimenkul kiralama işlemleri, gayrimenkul satışlarında vergisel süreçlerin yönetimi, kiralama ve satışta sonrası süreçlerde karşılaşılması olası sorunların çözümleri hakkında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Gerek Ispartakule gerekse İstanbul’un farklı lokasyonlarında bulunan, Emlak Konut ve TOKİ projelerindeki satış modellemeleri, ödeme şekilleri, satış ve indirim kampanya takipleri, taksitli daire ile peşin alım karşılaştırmaları konularında bilgi ve deneyimlerini paylaşarak çözümler sunar.

Üni Gayrimenkul markası mutlu müşteri hedefi, doğru risk analizleri yapılması ve karlı yatırım fırsatlarının sunulmasıyla güven ilişkisi içinde gerçekleştirilir.

Vizyonumuz 

Alanında eğitimli ve deneyimli uzman kadrosuyla gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörlerinden biri olmaktır.

Emlak Konut Ispartakule Evleri projesine özel vizyonu ise, Ispartale Evleri web sitesinde projenin yapım aşamasında daire sahiplerine güncel ilerlemeler hakkında bilgi sağlamak, projeyle alakalı gelişmeleri, Emlak Konut’taki gelişmeleri eş zamanlı olarak Emlak Konut Ispartakule Evleri web sitesinde paylaşmaktır.

Ayrıca Emlak Konut Ispartakule Evleri projesinden dairesini satmak isteyen, projeden daire almak isteyen kişileri, her iki tarafın menfaatlerini gözeterek doğru noktada buluşturmak.

Misyonumuz

Her bireyin ya da ailenin ihtiyacına uygun gayrimenkule satınalma ya da kiralama yoluyla sahip olabilmesi için koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktır.

tr Türkçe
X